30 položiek celkom
BLAVAS mužské funkčné tričko Abstrakt
€74 –37 %
€45,90

Výrazné a jedinečné funkčné tričko, ktoré ťa chráni pred nežiaducími účinkami slnka, vetra, či piesku, počas tvojej obľúbenej športovej aktivity. Užívaj si svoj deň naplno!

Kód: 315/XL
89sloboda Outside label BLAVAS logo mockup Front Flat Red
€29 –34 %
€18,90

SLOBODA nie je samozrejmosť. Ukáž aj ty, že to vieš a obleč sa do trička limitovanej série vytvorenej pri príležitosti 30 rokov od nežnej revolúcie. Tričko má pohodlný mužský...

Kód: 461/XL2
BLAVAS tricko Cudne pstros biele detail
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Čudné? Nie len sa zle pozeráš. Chránte si svoju jedinečnosť ;)

Kód: 285/XL/BIE
BLAVAS tricko skratkym rukavom Pstros modre detail
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Čudné? Nie len sa zle pozeráš. Chránte si svoju jedinečnosť ;)

Kód: 291/XL
BLAVAS Muzske tricko Ja nefrflem
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Ufrflanosť môže byť roztomolá, ale aj na zabitie ;) Vieš o niekom, koho toto tričko vystihuje? Obdaruj ho týmto veľavravným tričkom unisexového strihu.

Kód: 222/SIV
BLAVAS zenske tricko Ja nefrflem biele cerveny motiv spredu detail
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Ufrflanosť môže byť roztomilá, ale aj na zabitie ;) Vieš o niekom, koho toto tričko vystihuje? Obdaruj ho týmto veľavravným tričkom unisexového strihu. Alebo ukáž, že sa vieš...

Kód: 234/XL/BIE
BLAVAS panske tricko Ja nefrflem cierne
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Ufrflanosť môže byť roztomilá, ale aj na zabitie ;) Vieš o niekom, koho toto tričko vystihuje? Obdaruj ho veľavravným tričkom unisexového strihu.

Kód: 228/XL
BLAVAS tričko Donutim cibulu plakat sive detail
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Pre bojovné povahy, ktoré sa len tak nevzdávajú a milujú aj neriešiteľné úlohy :)

Kód: 273/XL/BIE
BLAVAS tricko Macaci zivot pink
Akcia
€33 –42 %
€18,90

Tričko s textom "Pracujem tvrdo, takže moja mačka môže mať lepší život" v príjemných farbách. Unisexový strih.

Kód: 279/XL
Tričko "Nielen tvrdohlavý"
Akcia
€25 –24 %
€18,90

Poznáš niekoho kto je sexy tvrdohlavý? ;) Poteš ho týmto príjemne mäkkým tričkom unisexového strihu s nápaditou potlačou.

Kód: 66/XL
Tričko "Unavená ako mama"
Akcia
od €25–30 %
€18,90

Byť unavená ako mama je niečo hlboko za hranicou únavy a vyčerpania, je to stav kedy sa stráca hranica medzi únavou, eufóriou a ľahkým šialenstvom. Ale aj unavená mama je stále...

Kód: 267/XL
BLAVAS tricko Hovorim plynulym sarkazmom modre
Akcia
od €18,90–27 %
€18,90

Poznáš niekoho kto je sarkastický až sa stromy v lese lámu? ;) Obdaruj ho týmto veľavravným tričkom unisexového strihu.

Kód: 213/XL/BIE
Hore
Ďalšie produkty

Vtipné a originálne tričká s krátkym rukávom a jedinečným motívom ale aj športové tričká, ktoré ťa chránia počas športového výkonu, či už od slnka alebo škrabancov.

Kvalitné bavlnené tričká dizajnované pod značkou BLAVAS prinesú radosť každému, kto si rád oblečie tričko s potlačou, no nie s hociakou, ale so zábavnou potlačou, jednoducho funny tričko. Mať aspoň jedno, alebo radšej aspoň šesť zaujímavých tričiek v šatníku určite nie je na škodu. Či už vybehneš von s partičkou alebo si chceš spríjemniť pracovný deň, poteší ťa ak budeš mať nejaké tričko s vtipnou potlačou po ruke.

Naše humorné tričká s veselou potlačou sú vhodným narodeninovým darčekom. V ponuke máme ako pánske tričká, tak aj dámske tričká vo veľkostiach S až XXL. BLAVAS vtipné tričká sú originálne nápisy prevažne na bielom bavlnenom tričku, modrom či čiernom bavlnenom tričku.

V kategórii tričiek sú tričká s krátkym rukávom a veselými nápismi pre obe pohlavia, ktoré sú vhodné ako originálny darček.

Ďalšou kategóriou sú funkčné tričká s dlhým rukávom pre ženy a pre mužov zvlášť. Keďže ide o tričká zo špeciálneho materiálu, ich prevedenie si vyžaduje samostatný ženský a mužský strih. Vzory máme prevažne rovnaké v oboch kategóriách, takže si môžete vytvoriť aj kombinácu tričiek pre páry. Vzory máme v ponuke pestré, tak ako je aj naša samotná značka. Zloženie funkčných tričiek priliehavého strihu je 82% polyester, 18% spandex a majú UV ochranný faktor na úrovni 38-40 UPF, čo je už v kategórii oblečenia s najvyššou UV ochranou.