Každá noha iná

4 položiek celkom
Artboard 7
€55 –24 %
Capri joga legíny PAULA
Výroba do 5-7 dní
€41,90

Zľava svetlá, sprava tmavá. To sú BLAVAS legíny s motívom palmových listov, kde každá noha je v inej farbe. Extra pružné a príjemné capri legíny čí 3/4 legíny s vysokým,...

Kód: 490/XL
Artboard 2
€55 –24 %
Capri joga legíny PRIM
Výroba do 5-7 dní
€41,90

Zľava svetlá, sprava tmavá. To sú BLAVAS legíny s motívom paisley, kde každá noha je v inej farbe. Extra pružné a príjemné capri legíny čí 3/4 legíny s vysokým, elastickým pásom...

Kód: 502/XL
Artboard 2
€55 –24 %
Capri joga legíny STELLA
Výroba do 5-7 dní
€41,90

Pravá zlatá, ľavá tmavá. Trendy kamienktový vzor na capri legínach s vysokým, elastickým pásom. BLAVAS legíny sú veľmi pohodlné a ideálne pre aktívny pohyb. Kolekcia "Každá...

Kód: 529/XL
Artboard 5
€55 –24 %
Capri joga legíny TARA
Výroba do 5-7 dní
€41,90

Zľava svetlá, sprava tmavá. Trendy vzor s lesným motívom, ktorý zobrazuje siluety ihličnanov. Capri legíny s vysokým, elastickým pásom sú veľmi pohodlné a ideálne pre...

Kód: 496/XL

Legíny sú aktuálnym hitom. Je možné ich nosiť celý rok, ako doma, tak pri tréningu, či aj v práci. BLAVAS legíny s kolekcie "Každá noha iná" majú zaujímavý dizajn, každá noha má inú potlač. 
Materiál legín je veľmi príjemný, elastický a legíny sú kvalitne spracované. Vzory našich legín sú unikátne, navrhujeme ich v našom grafickom štúdiu, prípadne v spolupáci s rôznymi grafikmi z celého sveta.

Keďže sa snažíme znižovať dopad výroby produktov na životné prostredie, každý kus vyrábame na mieru až po uskutočnení objednávky. Predchádzame tak výrobe veľkého množstva produktov, o ktoré nemusí byť primeraný záujem a ich prebytok by tak zbytočne zaťažoval životné prostredie.

Pre každý kus je látka potlačená zvoleným vzorom veľkoplošnou sublimačnou tlačou. Následne je látka nastrihaná a ručne zošitá.
Dizajn tvoríme na Slovensku a výroba prebieha v partnerskej dielni v Lotyšsku. Všetko je čisto európska výroba a veľmi nám záleží na výslednej kvalite.

Dodanie legín sa takto môže síce predĺžiť, no oplatí sa na ne počkať :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie