Športové legíny s vysokým pásom

1 položiek celkom
Artboard 2
Športové legíny BEA
Výroba do 5-7 dní
€54,90

Tvarujúce športové legíny z kompresnej textílie a butt-lifting strihom. BLAVAS prináša jedinečné dizajnové legíny z ekologických certifikovaných materiálov.Určite oceníš...

Kód: 523/XL

Tieto BLAVAS športové legíny sú vyrobené z kompresnej tkaniny, ktorá ponúka vynikajúcu podporu a ochranu pri tréningoch strednej až vysokej intenzity. Dizajnové legíny potlačené do očí bijúcimi vzormi sú nevyhnutnosťou pre každého, kto má rád aktívny životný štýl. 

Legíny nepresvitajú ani pri drepoch, keď sa textília extrémne napína.

Určite ťa poteší, že legíny majú v zadnej časti pásu všité priestranné vrecko, kam pokojne schováš aj iPhone 12.

Legíny sú vyrobené v európe a splňajú všetky prísne humánno-ekologické certifikácie. Dizajnvané sú na Slovensku, priamo v BLAVAS a veríme, že okrem kvality, je práve dizajn to, čo ťa poteší a osloví.

Keďže sa snažíme znižovať dopad výroby produktov na životné prostredie, každý kus vyrábame na mieru až po uskutočnení objednávky. Predchádzame tak výrobe veľkého množstva produktov, o ktoré nemusí byť primeraný záujem a ich prebytok by tak zbytočne zaťažoval životné prostredie.

Vzhľadom k tomu môže dodanie tovaru trvať 2-3 týždne.

Ak už oblečenie nepotrebuješ alebo nechceš, recykluj ho prípadne daruj a urobíš tak dvojitú radosť - obdarovanému, aj našej planéte :)