Doprava a platba

Doprava a platba

Platba

Súčasťou objednávky na e-shope je povinnosť kupujúceho zaplatiť cenu predávajúcemu za objednaný tovar. V internetovom obchode https://www.blavas.sk/ môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu nasledujúcimi spôsobmi:
Platba kartou – platba prostredníctvom platobnej brány Pays. Kupujúci je po potvrdení objednávky presmerovaný na platobný server Pays, kde vyplní potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a suma vo výške kúpnej ceny bude odpočítaná z účtu kupujúceho.
Prevod na účet vopred – výslednú sumu objednávky kupujúci uhradí vopred prevodom na účet vo Fio banke podľa pokynov, ktoré mu budú zaslané na e-mail uvedený v objednávke.
Bankové spojenie:
IBAN : SK39 8330 0000 0025 0255 9815


Doprava

Tovar je kupujúcemu dodaný na adresu určenú kupujúcim v objednávke za jednotné poštovné 3,90 € na území SR aj ČR.
Pri objednávke nad 50 € je dopravné zdarma.
V prípade zásahu vyššej moci, či výpadku informačného systému predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie tovaru.


Ceny tovaru

Všetky ceny produktov v e-shope sú konečné, vrátane všetkých daní. Predávajúci nie je platcom DPH. Cena produktu nezahŕňa náklady na doručenie.


Dodacie podmienky

Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezme všetky časti objednaného tovaru.